Girişimcilere Destek


Farklı ve sıradışı fikirleriniz olup bunlar üzerinde çalışıyorsanız, bu zorlu serüveninizde size yoldaşlık etmek istiyoruz.

Üretmiş olduğunuz fikirleri hayata geçirmek ya da var olan işinizi yeni fikirler ile farklı bir boyut getirmek ve lider bir şirket yaratmak için destek oluyoruz. İhtiyaç duydukları sermaye, altyapımız ile destekliyor, yurtdışı ve yurtiçi ağımız ile bağlantıları sağlıyoruz.

Bir melek yatırım ağı, girişim sermayesi fonu ya da girişim hızlandırma programı değil, kendi öz sermayemiz ile yatırım yapan özel sermayeli uluslararası yatırım ve danışmalık firmasıyız.

Bir fikre sahip girişimcinin hayalini somutlaştırmak için yatırım yapıyor ve sektör belirlemeden internet ve teknolojinin gücünden yararlanıp farklı olup değer katacak tüm girişimlere ilgi duyuyor ve ilgileniyoruz.

İşinizi Kurmak ve Büyütmek Bizim İşimiz


Sermaye haricinde bilgi birikimimizi, tecrübemizi ve bağlantılarımızı size sunuyoruz. Tamamen ücretsiz bir şekilde tüm danışmanlık hizmetlerimizi, tüm bağlantılarımızı ve deneyimimizi sizlerle paylaşıyoruz. İş modelinizden, finansal yapınızdan, yurtiçi ve yurtdışı ağımıza erişiminizi ve işinizin ihtiyacına uygun bağlantılar ile müşteri bulmanızı sağlıyoruz.

Hemen Başvur